Komfortowa wanna wolnostojąca inspirowana naturalnymi kształtami

Od wielu lat wanny wolnostojące okazują się nie tylko wygodnym sposobem na zadbanie o higienę i o codzienną pielęgnację ciała, ale także wyjątkową ozdobą wielu łazienek, która dodaje im charakteru i elegancji. Odpowiadają za to przede wszystkim starannie zaprojektowane kształty tego typu wanien, które skutecznie przyciągają wzrok i uzupełniają wnętrze łazienki. Dlatego też w kolekcjach IL BAGNO ALESSI ONE, Palomba, Kartell•Laufen, The New Classic oraz VAL pojawiających się w ofercie marki Laufen występują wanny wyróżniające się niespotykanymi nigdzie indziej kształtami oraz precyzyjnym wykończeniem, które wpływa na wytrzymałość produktów. Ponadto wanny z tych kolekcji cechują się przyjemnym w dotyku materiałem, który również skutecznie podtrzymuje wyższą temperaturę wody.

Dla kogo wanna wolnostojąca będzie godnym uwagi rozwiązaniem?

Odpowiednio dobrana wanna wolnostojąca to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby uzyskać komfortowe i funkcjonalne wyposażenie łazienki. Dzięki temu, że znajdujące się w ofercie marki Laufen wanny wolnostojące wyróżniają się przemyślanymi wymiarami oraz oparciami wykonanymi pod odpowiednim kątem, zapewniają wyjątkową wygodę podczas relaksacyjnej kąpieli. Warto przy tym wspomnieć, że do wanien o prostych kształtach, na przykład z kolekcji Kartell•Laufen, można również dokupić samoprzylepny zagłówek, który ułatwia rozluźnienie wszystkich mięśni i odprężenie ciała. Ponadto w ramach wspomnianej wcześniej kolekcji IL BAGNO ALESII ONE klienci zyskują możliwość zakupu wolnostojącej wanny z takimi opcjami jak:

  • masaż powietrzny sterowany sensorami dotykowymi,
  • oświetlenie LED sterowane sensorami dotykowymi,
  • masaż powietrzny sterowany dotykiem i wielokolorowe oświetlenie LED.

Tego typu warianty pozwalają na łatwe stworzenie odprężającej przestrzeni kąpielowej, która ułatwi zrelaksowanie się i zadbanie o dobre samopoczucie. Nie bez znaczenia są również niepowtarzalne kształty wanien z poszczególnych kolekcji. Warto między innymi zwrócić uwagę na wannę IL BAGNO ALESSI ONE, która przypomina naturalne, oszlifowane wodą kamienie. Z kolei osoby poszukujące nowoczesnych rozwiązań z pewnością docenią modele z kolekcji Kartell•Laufen, Palomba oraz VAL.

Wanna wolnostojąca Sentec, którą można łatwo utrzymać w idealnym stanie wizualnym

Jedną z jego najważniejszych zalet okazuje się możliwość łatwej i skutecznej renowacji. W praktyce oznacza to, że różnego rodzaju zarysowania, które mogą pojawić się w wyniku codziennej eksploatacji wanny, można łatwo usunąć za pomocą narzędzi i środków przeznaczonych do polerowania, postępując w taki sam sposób, jak przy usuwaniu zwykłych zabrudzeń. Dzięki temu wanna wolnostojąca Sentec staje się godną uwagi inwestycją na długie lata użytkowania.

Dodaj komentarz