Szukasz zleceń budowlanych? Dodaj bezpłatnie ogłoszenie budowlane lub remontowe. Zareklamuj siebie i swoją firmę przed czytelnikami DomoEkspert dodając bezpłatnie ogłoszenie lub zlecenie budowlano-remontowe. Potrzebujesz remontu łazienki, wymiany instalacji elektrycznej, naprawy hydraulicznej, a może wsparcia przy pracach ogrodowych? Wstaw za darmo ogłoszenie. Wykonujesz prace remontowo-budowlane i szukasz klientów? To miejsce dla Ciebie! Daj się znaleźć umieszczając bezpłatne ogłoszenie na temat swojej działalności. Nie zapomnij dodać danych kontaktowych i zakresu działalności, a także obszaru na jakim jest ona wykonywana!

Pełna lista ogłoszeń i zleceń

Dodaj ogłoszenie! PAMIĘTAJ O POZOSTAWIENIU KONTAKTU!

 • Opisz swoje ogłoszenie/ofertę/potrzebę
 •  

Zapisz się do newslettera!

Znajdź zlecenie remontowe lub budowlane dla swojej firmy!

Na łamach portalu DomoEkspert znajdziecie zlecenia budowlane, do korzystania z których serdecznie zachęcamy wszystkich internautów. Powyżej znajduje się formularz, po wypełnieniu którego Wasze zlecenie czy też ogłoszenie budowlano-remontowe pojawi się w naszym portalu. Uzupełnienie go jest naprawdę proste! Wystarczy wpisać takie dane jak: tytuł ogłoszenia budowlanego lub remontowego, treść ogłoszenia (są to obowiązkowe pola z formularza). Opcjonalnie można dodać również zdjęcie, które przydatne jest, gdy szukamy fachowca w konkretnej dziedzinie np. poszukujemy kogoś, kto naprawi nasz przeciekający dach lub zalaną ścianę. Wówczas warto dodać zdjęcie usterki lub miejsca, które wymaga remontu lub konsultacji fachowca budowlanego. Podobnie jest z danymi kontaktowymi takimi jak: e-mail, numer telefonu czy adres. Podając je, łatwiej będzie się potencjalnym odbiorcom z nami skontaktować, natomiast pola te nie są obowiązkowe. Natomiast zachęcamy do tego, żeby podawać chociaż adres e-mail lub telefon, gdyż bez nich nikt się z Wami nie skontaktuje i pozyskanie zlecenia budowlanego może być trudne.

Stawki za zlecenia budowlane i remontowe w Polsce

Kolejnym polem, które warto uzupełnić jest pole “stawka”, po wypełnieniu którego niezależnie od tego, czy szukamy wykonawcy zlecenia remontowego czy też poszukujemy kontrahentów czy też zleceń dla swojej firmy, dajemy użytkownikom szansę na zorientowanie się, czy nasze stawki są w ich zasięgu budżetowym. Podawanie stawek w ogłoszeniach budowlanych i remontowych jest też ważną informacją na temat rynku remontowego w Polsce i pozwala zorientować się odbiorcom ile obecnie kosztują usługi remontowe i budowlane w naszym kraju. Natomiast podobnie jak w przypadku zdjęć czy danych kontaktowych, ich podawanie nie jest obligatoryjne i można wystawić ogłoszenie remontowo-budowlane bez wypełnienia pola “stawka”.

Zlecenia budowlane dla firm

Jeśli szukasz zleceń remontowych i budowlanych dla swojej firmy to zachęcamy do skorzystania z naszej bazy zleceń. Znajdziesz w niej liczne ogłoszenia budowlane pozostawione przez użytkowników portalu remontowego DomoEkspert, które dotyczą najróżniejszych dziedzin związanych z remontem domu. Osoby prywatne, które poszukują firm, które mogłyby wspomóc je zarówno w pracach ogrodowych jak i budowlanych czy hydraulicznych pozostawiają ogłoszenia umieszczone za pośrednictwem powyższego formularza i w ten sposób poszukują godnych zaufania firm. Jeśli jesteś właścicielem firmy budowlanej do zachęcamy do umieszczenia wizytówki swojego przedsiębiorstwa w naszej bazie firm budowlanych. Jest to darmowe i pozwala na pozyskanie nowych zleceń. Istnieje również baza firm wykończeniowych, która też stoi otworem dla wszystkich firm za darmo.

Zlecenia osób prywatnych

Osoby prywatne, które szukają profesjonalnych firm zarówno budowlanych jak i remontowych mogą korzystać z naszego formularza do umieszczania ogłoszeń budowlano-remontowych. Jest to wygodna i prosta forma na pozyskanie wartościowych kontaktów do przedsiębiorstw i fachowców ze swojej okolicy. Pamiętać jednak należy, aby pozostawić do siebie jakiś kontakt, aby potencjalni odbiorcy mogli się bez problemu z Wami skontaktować i wykonać zlecenie remontowe. Dobrze, jeśli ogłoszenie jest wypełnione w miarę szczegółowo, żeby dać możliwość firmie budowlanej lub remontowej zorientować się w zakresie potrzebnych prac oraz podać lokalizację, co jest bardzo ważne w tej branży. Jeśli mamy jakieś uwagi dotyczące naszego zlecenia np. chcemy, aby prace były wykonane w konkretnych godzinach lub w konkretnym dniu to również taka informacja powinna pojawić się w naszym zleceniu budowlanym.

Jakie branże w bazie zleceń?

W bazie zleceń remontowo-budowlanych portalu DomoEkspert znajdziecie ogłoszenia dotyczące wszelkich branż związanych z pracami, które wykonują fachowcy. Są to więc:

 • Hydraulika
 • Dekarstwo
 • Ocieplenia
 • Budowa domów
 • Usługi ciesielskie
 • Instalatorstwo
 • Nadzorowanie budowy
 • Montaż fotowoltaiki
 • Ogrodnictwo
 • Malowanie
 • Tapetowanie
 • Tynkowanie

I inne… Jeśli na tej liście nie znalazły się branże, które dotyczą Twojego zlecenia to mimo to umieść swoje ogłoszenie, a w jego treści opisz wszystkie szczegóły.

Ile kosztują prace remontowe i budowlane w Polsce?

Zawsze zachęcamy użytkowników naszej bazy zleceń do umieszczenia w nich stawek za konkretne prace remontowe lub budowlane. Pozwala to użytkownikom poznać ceny usług budowlanych i remontowych. Jest to bardzo istotny czynnik podczas podejmowania decyzji o nawiązaniu współpracy z daną firmą czy też osobą prywatną.

Darmowe zlecenia budowlane i remontowe

Zarówno dodanie zlecenia, jak i korzystanie z umieszczanych przez użytkowników zleceń w bazie DomoEkspert jest zupełnie darmowe. Portal nie pobiera żadnych opłat. Dotrzyj do najlepszych fachowców oraz znajdź zlecenia dla swojej firmy budowlanej na terenie całej Polski za pośrednictwem naszej bazy zleceń.