Lamele ścienne – czym są i gdzie najlepiej je stosować?

Kiedy przygotowujemy wystrój wnętrz w naszym domu lub mieszkaniu dążymy do tego, aby było ono jak najbardziej atrakcyjne zarówno dla mieszkańców, jak i gości, którzy będą nas odwiedzać. Wszak nasz dom jest poniekąd naszą wizytówką i wszyscy chcemy, aby prezentował się okazale. W tym celu stosujemy różnego rodzaju elementy wystroju, meble, zasłonki czy dywany, a na ścianach lamele. Czym są lamele ścienne i kiedy najlepiej będzie z nich skorzystać?

lamele

Lamele ścienne – czym są?

Lamele ścienne to element dekoracyjny, który znajdziemy na ścianach w wielu polskich i nie tylko domach i mieszkaniach. Są one zwykle drewniane lecz nie tylko. Możemy je zakupić w renomowanych sklepach stacjonarnych lub online takich jak: https://lameo.pl/pl/.

Gdzie położyć lamele?

Lamele ściennie zwykle stosuje się w salonie albo w przedpokoju. Nie mniej, nie jest to wyłączna reguła ponieważ naszymi lamelami możemy przystroić dowolne pomieszczenie w domu, takie jak pokój, sypialnia czy nawet kuchnia lub przedpokój. To tak naprawdę zależy wyłącznie od naszego gustu, gdzie zdecydujemy się na umieszczenie lameli. Jeśli zastanawiamy się nad ich zakupem warto odwiedzić stronę: https://lameo.pl/pl/3-lamele-scienne.

lamele

Lamele ścienne – gdzie je kupić?

Jak wspomniano wcześniej lamele ścienne zwykle są drewniane i możemy je kupić np. w sklepie Lameo, ale w sklepach znajdziemy także lamele wykonane z aluminium czy PCV, tak więc lamele ścienne mogą być produkowane z najróżniejszych materiałów. Ciekawym rozwiązaniem są również panele na filcu, które również znajdziemy w ofercie wspomnianego sklepu. Prezentują się one bardzo pięknie!

Lamele ścienne – które najpopularniejsze?

Wspomnieliśmy o lamelach na filcu, które w ostatnim czasie są prawdziwym przebojem. Wartym uwagi rozwiązaniem są lamele na filcu z dębu naturalnego. Znajdziemy je na stronie: https://lameo.pl/pl/lamele-na-filcu/83-lamele-scienne-lameo-003-dab-naturalny-5905342266259.html.

lamele

Jak widać lamele ścienne to bardzo ciekawe i wszechstronne rozwiązanie, którym możemy udekorować ściany w naszym mieszkaniu. Warto z niego skorzystać ze względu na atrakcyjny wygląd i cenę.

Dodaj komentarz