Piękne umywalki nablatowe, które stają się inwestycją na długie lata

umywalka

Wbrew pozorom wybór idealnej umywalki do łazienki nie należy do najłatwiejszych zadań. Bardzo często bowiem okazuje się, że odpowiednio dobrana umywalka staje się jednym z najbardziej charakterystycznych elementów wyposażenia łazienki, wpływając tym samym na wygląd całej aranżacji. Z tego powodu warto zadbać o to, aby wybrany model wyróżniał się nie tylko funkcjonalnością i wytrzymałością, ale także świetnie się przy tym prezentował. Godną uwagi propozycją są między innymi umywalki nablatowe oferowane przez markę Roca, które cechują się niezwykle precyzyjnym wykonaniem i zastosowaniem innowacyjnych materiałów.

Umywalki nablatowe, które przyciągają wzrok swoim wyjątkowym wyglądem i funkcjonalnością

Starannie wykonana umywalka nablatowa zachwyca kształtami i nowoczesnym lub klasycznym wyglądem. W efekcie bardzo dobrze komponuje się z większością łazienek i pozwala na łatwe stworzenie wnętrz wyróżniających się charakterem oraz niepowtarzalnym stylem. Warto przy tym wspomnieć, że w przypadku umywalek nablatowych pojawiających się w ofercie Roca wyjątkowe kształty i wzory poszczególnych modeli powstają dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału ceramicznego. Materiał Fineceramic jest o 40% lżejszy i o 30% mocniejszy od standardowej ceramiki, co pozwala na stworzenie niezwykle cienkich ścianek o grubości wynoszącej 5 mm. Z tego też powodu umywalki nablatowe wykonane z tego materiału wyróżniają się niezwykle plastycznymi formami, które stają się ozdobą wielu łazienek.

Mówiąc o plastycznych formach, warto przyjrzeć się umywalkom nablatowym z kolekcji Ohtake stworzonej przez wybitnego brazylijskiego projektanta o imieniu Ruy Ohtake. Znajdujące się w ofercie Roca umywalki nablatowe z tej kolekcji charakteryzują się niespotykanymi nigdzie indziej kształtami, które niezmiennie kojarzą się z naturą. Umywalki Ohtake dostępne są w 6 kolorach: biały, biały mat, perłowy, onyx, beżowy i cafe. Pięknie prezentują się w łazienkach utrzymanych w różnych stylach i stanowią niezwykłą dekorację każdej aranżacji.

Osoby poszukujące nowoczesnych rozwiązań docenią również umywalki nablatowe z takich kolekcji jak Inspira i Beyond, które również powstają z materiału Fineceramic®. Oprócz tego, że wyróżniają się one przemyślanymi, starannie wykończonymi kształtami, zachwycają matowymi odcieniami, takimi jak neutralne kolory bieli oraz jasnej i ciemnej szarości czy ciepłe barwy beżu lub ciemnego brązu. Ponadto umywalki nablatowe z tych kolekcji występują w różnych rozmiarach, co ułatwia dopasowanie ich do wnętrza danej łazienki. Warto także zwrócić uwagę na piękne umywalki nablatowe z tradycyjnej ceramiki z kolekcji GAP, która oferuje szeroki wybór kształtów i rozmiarów.

umywalka nablatowa

Jak połączyć umywalki nablatowe z szafkami lub innymi dodatkami?

Decydując się na taki produkt jak umywalka nablatowa, warto również rozważyć połączenie jej z dedykowanymi blatami i szafkami. W efekcie zyskamy pewność, że wszystkie elementy będą idealnie do siebie pasować zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności. Dlatego też w ofercie Roca można z łatwością znaleźć wysokiej jakości meble łazienkowe z tych samych kolekcji, z których wywodzą się poszczególne umywalki. Na uwagę zasługują między innymi starannie wykonane szafki łazienkowe z kolekcji Inspira, Beyond czy Gap. Warto również wspomnieć o dedykowanych bateriach, które tworzą z umywalkami spójną całość i zapewniają wygodne dbanie o higienę osobistą.