Poznaj zalety oświetlenia Smart w ofercie Studio Światła

Technologia Smart Home staje się coraz popularniejsza, gdyż dążymy do uproszczenia sobie codziennych czynności. Praktycznie w każdym inteligentnym domu znajdziemy zdalnie sterowany system oświetlenia. Poznaj zalety tego rozwiązania i manipuluj natężeniem i barwą światła z poziomu aplikacji. Posłuchaj rad specjalistów ze Studia Światła i wybierz najlepsze rozwiązanie do swojego domu.

Inteligentne oświetlenie do domu – czym jest?

Inteligentne oświetlenie to nic innego, jak system kompatybilnych ze sobą lamp, którymi można sterować za pomocą urządzenia mobilnego, np. tabletu lub smartfona. Jednym kliknięciem można zapalić lub zgasić światło, zmienić jego barwę lub natężenie. Zwykle wystarczy tylko dostęp do sieci Wi-Fi.

Ile razy zdarzyło ci się ułożyć wygodnie do spania i wtedy zdać sobie sprawę, że nie zgasiłeś światła? Inteligentne oświetlenie rozwiązuje ten problem – wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji. W niektórych przypadkach urządzenie mobilne może być zastąpione specjalnym pilotem. Coraz bardziej zaawansowane technologicznie oprawy świetlne mają także oryginalny design, zyskujesz więc nie tylko komfort, ale także nowoczesny dodatek do mieszkania.

Oświetlenie smart – zalety

Skoro masz już świadomość, czym dokładnie jest oświetlenie Smart, warto wspomnieć o zaletach tego rozwiązania. To naprawdę zaawansowane narzędzie, które może pełnić kilka funkcji. Decydując się na inteligentne oświetlenie do domu, zyskujesz:

  • Bezpieczeństwo – z inteligentnym oświetleniem masz możliwość symulowania swojej obecności w domu. Wystarczy zaprogramować system tak, by lampy włączały się automatycznie w określonych sekwencjach. Sprawi to wrażenie, że domownicy przemieszczają się po poszczególnych pomieszczeniach i skutecznie odstraszy włamywaczy. Z pewnością zwiększy to twój komfort psychiczny na wakacjach – nie będziesz musiał zaprzątać sobie głowy tym, czy nie stracisz dorobku życia podczas swojej nieobecności.
  • Oszczędność – przypomniałeś sobie, że nie zgasiłeś światła w łazience, ale nie masz już czasu wrócić się do domu? Nie szkodzi, aplikacja działa także na odległość. Dobrą opcją są również oprawy świetlne z czujnikiem ruchu. Co więcej, oprawy LED są energooszczędne i pobierają znacznie mniej prądu niż zwykłe żarówki. Oszczędzisz więc na rachunkach za prąd. Urządzenia są stosunkowo drogie, ale mają bardzo długą żywotność. W gruncie rzeczy inwestycja okaże się opłacalna. 
  • Wygoda – chyba największa zaleta oświetlenia smart. Możesz sterować oświetleniem, nie wstając z kanapy. Z łatwością dostosujesz także parametry światła do swojego humoru. Razi cię zbyt ostry strumień światła? W szybki sposób możesz zmniejszyć jego natężenie. Niektóre żarówki pozwalają także na zmianę barwy, możesz więc bawić się kolorami i stworzyć w swoim pokoju niepowtarzalny klimat, który sprzyja relaksowi.

Studio Światła – kompleksowy sklep z oświetleniem

Studio Światła to sklep z oświetleniem, który w swoim asortymencie obok klasycznych lamp oferuje bogaty wybór oświetlenia Smart. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, świadczymy sprzedaż rozmaitych wariantów inteligentnych źródeł światła, np. żarówek z modułem Wi-Fi, taśm LED, opraw świetlnych, lampek biurkowych itp. Dostępne są również niezbędne akcesoria, takie jak piloty i gniazda.

Jeżeli nie wiesz, jakie inteligentne oświetlenie wybrać do swojego domu lub lokalu, skontaktuj się z nami mailowo. Zadbamy o twoją satysfakcję i z przyjemnością podzielimy się doświadczeniem. Wejdź na stronę naszego sklepu z oświetleniem już teraz i ciesz się wygodą i bezpieczeństwem po zakupie.

Materiał partnera

Dodaj komentarz