Co wyróżnia farby Beckers?

Przed rozpoczęciem remontu konieczne jest przygotowanie wszystkich niezbędnych materiałów wykończeniowych. Dotyczy to między innymi farb emulsyjnych do ścian. Od lat są one jednymi z najczęściej wybieranych produktów do pokrycia tynków na ścianach wewnętrznych. W sklepach dostępny jest szeroki wybór farb, jednak na szczególną uwagę zasługuje oferta farb Beckers. Co ją cechuje?

Farby Beckers do każdego wnętrza

Malowanie ścian to sposób na wykończenie nie tylko pokoju dziennego i sypialni, ale i kuchni oraz łazienki. Farby Beckers lateksowe lub ceramiczne są odporne na zmywanie. Dzięki temu można pokrywać nimi ściany w pomieszczeniach podatnych na różnego rodzaju zabrudzenia. Z powłoki nałożonej na ściany w korytarzu łatwo zmyje się błoto, natomiast w kuchni z farby Beckers usunie się resztki jedzenia i rozlane napoje. W pokoju dziecięcym ceramiczna farba do wnętrz pozwoli natomiast skutecznie zmywać plamy z kredek i farb plakatowych, a także odciski małych paluszków. Z ceramicznej powłoki zetrze się nawet tłuste ślady oraz inne trudne zabrudzenia.

Paleta farb Beckers obejmuje emulsje przeznaczone do stosowania w pomieszczeniach wilgotnych. Są to farby o wysokiej odporności na zmywanie, parę wodną i różnego rodzaju detergenty. Pomalowane nimi ściany są niepodane na zabrudzenia, wchłanianie wody i powstawanie pleśni oraz grzybów. Dzięki temu łazienka przez wiele miesięcy wygląda tak samo jak tuż po zakończeniu remontu. Domownicy nie muszą zatem inwestować w drogie płytki i inne materiały wykończeniowe, by cieszyć się elegancką łazienką. Farba Beckers wystarczy, by stworzyć modną aranżację na lata. Więcej tutaj.

Modne kolory ścian w rozsądnej cenie

Trwałość farb Beckers i ich rozsądna cena sprawiają, że jest to jeden z najchętniej wybieranych materiałów wykończeniowych. Koszt pomalowania 1 m2 ściany zaczyna się już od kilkunastu złotych, a osiągnięty dzięki temu efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku najtańszych farb z marketu.

Linia farb Beckers do wnętrz obejmuje niemalże wszystkie kolory. Znajdzie się z niej różne odcienie bieli i szarości, farby żółte, pomarańczowe, różowe i fioletowe, a także ogniste czerwienie i głębokie brązy. Całość uzupełniają modne błękity, które w 2022 roku są jednym z głównych trendów w aranżacji wnętrz. W bogatej palecie barw Beckers niemalże każdy znajdzie wymarzony kolor dla siebie. Dzięki próbnikom można sprawdzić, jak wybrana farba prezentuje się na ścianie. Jeśli efekt będzie zadowalający, można kupić duże opakowanie emulsji i rozpocząć remont.