Poznaj ZWCAD – profesjonalny program do projektowania domów

Budowa domu czy innego budynku to wyzwanie, które niesie ze sobą ogromne koszty i bardzo dużo sytuacji stresowych. Stań się profesjonalnym wsparciem inwestora i przejdź przez każdy etap budowy razem z nim. Przedstaw innowacyjne rozwiązania, z których będzie korzystał przez następne lata. Zapewnij go o swoim profesjonalizmie ze sprawdzonym oprogramowaniem ZWCAD. Udostępnij mu wirtualny spacer po budynku, którego budowa dopiero wystartuje.

Jesteś architektem, a może projektantem wnętrz? Doskonale się składa, bo mamy dla Ciebie oprogramowanie, które odmieni Twoją codzienność. Pracuj na sprawdzonym oprogramowaniu CAD, który pozwoli Ci usprawnić Twoją pracę, a także uatrakcyjnić Twoje projekty.

Wykonaj idealny projekt budynku z profesjonalnym narzędziem ZWCAD

Szukasz systemu do tworzenia rysunków obiektów mieszkalnych, który zapewni Ci spokojną pracę — bez obaw i sytuacji nerwowych dotyczących na przykład zawieszania się systemu? Jesteśmy przekonani, że narzędzie ZWCAD spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Sprawdź już dziś i przetestuj wersję demo! Przez cały miesiąc możesz testować to profesjonalne narzędzie zupełnie za darmo, korzystając z jego wszystkich możliwych funkcji.

Z programem stworzysz dokładny rysunek wymarzonego obiektu dla najbardziej wymagającego inwestora. Będziesz mógł przekonać go do swojej wizji, przedstawiając mu realistyczne podglądy. Oprogramowanie umożliwia również tworzenie płaskiej dokumentacji technicznej i rysunkowej, która poprawi kontakt między inwestorem a zespołami wykończeniowymi.

Najbardziej doceniane funkcje programu do projektowania domów:

  • prosty w obsłudze panel użytkownika,
  • możliwość tworzenia realistycznych podglądów w wysokiej rozdzielczości,
  • tworzenie różnych rzutów (grafik 2D i 3D),
  • obsługa najpopularniejszych rozszerzeń plików .dwg czy .dxf,
  • bogata biblioteka mebli i urządzeń sanitarnych czy też tekstur,
  • możliwość zainstalowania nakładek branżowych, które pozwalają dopasować program do preferencji zawodowych,
  • oprogramowanie dostępne w wersji 32- i 64-bit, z czego to drugie pozwala całkowicie wykorzystać moc komputera i stworzyć nawet najbardziej skomplikowane prace.

Program do projektowania domów pozwoli Ci wzbogacić swoje portfolio. Zobacz, że z takim systemem Twoja praca wskoczy na wyższy level, a każdy projekt będzie idealnie dograny.

ZWCAD — system dla doświadczonych i początkujących architektów

ZWCAD to system, który zachwyci profesjonalnych architektów ze względu na intuicyjny panel edycji i możliwość szybkiego wdrożenia się w program tak, aby usprawnić projektowanie. Narzędzie ZWCAD jest proste w obsłudze, stąd dedykowane jest również osobom, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę z projektowaniem.

Zawodowo tworzysz projekty budynków? A może z oprogramowania chcesz korzystać tylko na własny użytek? Nic nie stoi na przeszkodzie — zainwestuj w profesjonalny program i korzystaj do woli, tak, jak chcesz.

Szczegółowy rysunek techniczny to gwarancja sukcesu

Dlaczego plan obiektu lub też wykończenia wnętrz jest tak istotny? Odpowiedni projekt domu (poprawnie zwymiarowany oraz szczegółowo rozrysowany) pozwoli zaaranżować wyśnione wnętrze bez nieprzewidzianych komplikacji w czasie realizacji. ZWCAD oferuje bogatą bibliotekę gotowych mebli i sprzętów, która pozwoli zwizualizować oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Szczegółowy projekt obiektu to bardzo ważna sprawa. Dzięki temu komunikacja na linii inwestor-ekipa budowlana jest łatwiejszy. Każdy wie, co trzeba zrobić według odpowiednich rysunków. Na dodatek oprogramowanie ZWCAD pozwala na wprowadzenie symboli, które wykorzystywane są w profesjonalnych projektach budowlanych. To ogólnie przyjęte oznaczenia, które rozczyta każdy budowlaniec.

Wykup bezterminową licencję programu CAD i projektuj bez ograniczeń

Przy zakupie narzędzia ZWCAD dostajesz bezterminową licencję. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim brak comiesięcznych opłat — po zakupie licencji system jest Twój na zawsze. Jedna licencja zezwala na korzystanie z programu na pięciu sprzętach. Dodatkowo ZWCAD dostępny jest w języku polskim, a także w kilku innych wersjach językowych, które możesz zmieniać w ramach jednej licencji. Każdej osobie korzystającej z naszego programu gwarantujemy również stałe wsparcie techniczne oraz dostęp do naszych szkoleń w wersji online.

projektowanie domów

Mając wykupione narzędzie ZWCAD, możesz je odnawiać od razu, gdy udostępniona zostanie nowa wersja. Oprogramowanie do projektowania ZWCAD jest nieustannie ulepszane — co roku publikujemy nową edycję, która urozmaicona jest o przydatne funkcje. Od każdej aktualizacji możesz wymagać jeszcze więcej.

Wykonywanie rysunków technicznych bez ograniczeń w wersji testowej przez cały miesiąc

Testowałeś już różne bezpłatne narzędzia do projektowania budynków i wiesz, że to najlepsza pora, aby kupić coś profesjonalnego? Nie kupuj programu bez jego dokładnego przetestowania. Wiemy doskonale, że na rynku dostępnych jest bardzo dużo różnych narzędzi do projektowania obiektów i każdy projektant ma prawo, aby wybrać ten, który w jego ocenie będzie najlepszy. Jesteśmy pewni jakości naszego oprogramowania, więc umożliwiamy Ci pełną wersję naszego programu do przetestowania przez cały miesiąc. Sprawdź wszystkie rozszerzenia ZWCAD jeszcze przed inwestycją.

program do projektowania domów

Chcesz usprawnić swoją pracę i obsługiwać jeszcze więcej Klientów? Z oprogramowaniem ZWCAD stworzysz jeszcze więcej doskonale dopracowanych rysunków, których realizacja będzie przebiegać bez żadnych problemów. Pobierz darmowe narzędzie na swój sprzęt i testuj je przez cały miesiąc bez ograniczeń. Po tym czasie ZWCAD zamieni się w przydatną galerię Twoich dotychczasowych projektów.

ZWCAD — jedno narzędzie, które pozwala stworzyć projekt całego budynku. Wykorzystaj możliwości programu CAD i zaskocz swoich Klientów idealnie dopracowanym podglądem jak z ich marzeń. Gwarantujemy, że odtąd Twoja praca będzie znacznie przyjemniejsza.

Materiał partnera

Dodaj komentarz