Jak urządzić wnętrze z minimalistycznymi meblami?

wnętrze

Proste ponadczasowe formy, spokojne i stonowane kolory, nieoczywisty styl i rozwiązania, których dotąd nie było. Przedstawiamy kolekcje mebli minimalistycznych Modai, Moko, Muro i Mitoda, a także autorską serię komfortowych sof. Wyjątkowe nowości promowane pod hasłem „Piękno jest proste” powstały w oparciu o szereg badań konsumenckich oraz wnikliwą analizę gustów, potrzeb i oczekiwań Polaków. Jak mieszkają Polacy, czego potrzebują i jaki jest ich styl? Na te pytania odpowiadali ankietowani zleconym przez Black Red White badaniu „Meble w polskich domach” przeprowadzonym na reprezentatywnej próbie 1000 Polaków. Zdecydowana większość z nich, czyli aż 47 proc. stwierdziło, że najlepiej czułoby się w mieszkaniu urządzonym w czystym stylu minimalistycznym, 39 proc. wskazało w drugiej kolejności na styl minimalistyczny ciepły, a 28 proc. na styl skandynawski współczesny.

Proste formy i stonowany wystrój okazały się najlepiej odzwierciedlać gusta i upodobania ankietowanych, którzy cenią sobie wnętrza urządzone w wersji „light”. Żeby jeszcze dokładniej zbadać i przeanalizować potrzeby Polaków odbyliśmy również 100 wizyt w ich domach i mieszkaniach, przeanalizowaliśmy wnętrzarskie trendy i przeprowadziliśmy rozmowy z projektantami wnętrz. Wyniki tych działań stały się bazą i inspiracją do stworzenia kolekcji mebli Telewizor w szafie, kwiatki w komodzie i regał zamiast ściany? Nic trudnego. Z nową kolekcją mebli minimalistycznych można stworzyć elastyczną przestrzeń, która w pełni dopasuje się do potrzeb całej rodziny.

Ażurowe dwustronne regały, szafa TV, nowoczesne panele, komody modułowe, regały z kolorowymi insertami, blaty z wnękami na kwiaty, komfortowe sofy, a także unikalne zestawy biurek w rozmiarach od XS do XXL to jedynie przedsmak wszystkich możliwości oferowanych przez te długo oczekiwane nowości. System Modai to powrót do początku. Do czystej formy, do bieli i czerni, do naturalnego drewna. To ultraprosta linia i nowoczesna, lekka bryła. Na tyle uniwersalna, że nigdy się nie znudzi – przeciwnie z łatwością dopasuje się do wszystkich aranżacyjnych nastrojów. Moko, dzięki koncepcji oryginalnych komód, bufetów i witryn wprowadzi do wnętrza zupełnie nowy styl, a rodzina regałów Mitoda, które można projektować samodzielnie, na zawsze odmieni znaczenie słowa „przechowywanie”. Ostatnia z nich, Muro to z kolei oryginalne regały z panelem TV, które na zawsze zlikwidują problem wiszących kabli. Wszystkie systemy pełne są sprytnych rozwiązań i elementów, o funkcjach i rozmiarach, które pozwalają wygodnie urządzać, przechowywać i organizować własną przestrzeń. Każda z kolekcji to zupełnie inna opowieść. Łączą je jednak inteligentne rozwiązania oraz umiłowanie do piękna, które tkwi w prostych, subtelnych i ultranowoczesnych formach. Dopełnieniem tych wyjątkowych systemów jest autorska kolekcja komfortowych sof, tak wygodnych, żeby nie chciało się z nich wstawać.

Dodaj komentarz