Nowoczesne i najlepsze pompy ogrodowe

Specjalizując się w urządzeniach najwyższej jakości sklep podlane.pl w swej bogatej ofercie proponuje wiele modeli pomp ogrodowych, które ułatwią posiadaczowi działki bądź ogrodu przeprowadzenie procesu nawadniania. Dzięki swojej funkcjonalności, pozwalają optymalnie gospodarować wodą wykorzystywaną do podlewania roślinności wokół domu. Współpracując wyłącznie z renomowanymi producentami pomp ogrodowych, mamy pewność, nasze pompy są produktami najwyższej jakości, która nigdy Cię nie zawiedzie.

Przydomowe uprawy kwiatów, drzew i krzewów owocowych wymuszają na swoich właścicielach korzystanie z wielu nowoczesnych rozwiązań w kwestii optymalnego ich nawodnienia. Oprócz systemów automatycznego nawadniania do samodzielnego montażu nie sposób nie docenić zalet płynących ze stosowania pomp ogrodowych o wszechstronnym zastosowaniu. Pompy ogrodowe sprawdzą się zarówno w sadzie i ogrodzie ale tez w sytuacjach awaryjnych na przykład w przypadku zalanej piwnicy. Pompy do brudnej wody możemy wykorzystać podczas przepompowywania wody ze stawu lub innych zbiorników wodnych.

Pompa ogrodowa do zadań specjalnych

Nowoczesne pompy wysokiej klasy, są odpowiedzią na zwiększające się wymagania użytkowników, którzy cenią wszechstronność urządzeń a także ich łatwość obsługi. Za pośrednictwem pomp ogrodowych z łatwością usuniesz nadmiar wody po intensywnych opadach lub podtopieniach, wykorzystasz deszczówkę ze zbiornika lub studni do podlewania ogrodu, uzupełnisz basen lub wyrównasz poziom wody w oczku wodnym.

Każda pompa ogrodowa powinna być wykorzystywana zgodnie z przeznaczeniem i osiąganymi wydajnościami. Dzięki różnym wymiarom, możliwościom i osiągom dopasujesz urządzenie, które będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Pompy ogrodowe podłączane do węża lub zraszacza umożliwiają pobieranie wody ze zbiornika na deszczówkę by w ekologiczny sposób ograniczyć pobór wody z wodociągu. Oprócz takich produktów jak pompy głębinowe i pompy do deszczówki dostępne są również hydrofory a także urządzenia multifunkcyjne objęte długoterminową gwarancją.

Nowoczesne pompy ogrodowe – pompy do brudnej wody, pompy do nawadniania, pompy do deszczówki

Wysoka wydajność pomp ogrodowych dostępna na https://www.podlane.pl/pompy-ogrodowe-cat-452 w połączeniu z komfortem użytkowania gwarantują bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat. Bogaty asortyment pozwala wybrać model dostosowany do oczekiwań użytkowników. Każda pompa różni się od innych parametrami. Pompy o większej mocy wykorzystywane są w studniach głębinowych, zaś te o mniejszej dedykowane są pobieraniu wody z płytkich zbiorników. Warto wspomnieć, że pompa lekka doskonale sprawdzi się na działce podczas jej częstego przenoszenia i transportowania, z kolei w przypadku pompy użytkowanej w pobliżu osiedli warto zwrócić uwagę na stopień hałasu jaki będzie generować.

Pompy do nawadniania

Istotą pomp do nawadniania jest wytworzenie różnicy ciśnień pomiędzy wlotem czyli stroną ssawną a wylotem czyli tłocznią. Tego typu funkcjonalność pozwala na bezawaryjny transport wody niezbędny dla melioracji ogrodowych upraw. Pompy do nawadniania charakteryzują się najwyższa jakością, która jest nie do podrobienia. Sklep internetowy Podlane.pl duży nacisk kładzie na to, aby asortyment w nim dostępny wyróżniał się na tle innych funkcjonalnością i łatwością obsługi.

Pompy do deszczówki

Obecnie wiele mówi się o działaniach proekologicznych mających na celu zminimalizowanie zużycia zarówno wody jak i energii. Zbieranie deszczówki jest idealnym przykładem oszczędności wody, którą możemy przeznaczyć na podlewanie przydomowego ogródka. W tym celu sięgnijmy po pompy do deszczówki , które pozwalają w wygodny sposób gospodarować zgromadzoną wodą z korzyścią dla ekosystemu.

Niezwykle bogaty wybór pomp do deszczówki to modele niezwykle intuicyjne i proste w obsłudze. Ich praktyczność i funkcjonalność polega na możliwości podłączenia ich do zraszaczy lub pistoletów do podlewania, a wbudowany filtr z pewnością zminimalizuje ryzyko dostania się do wewnątrz zabrudzeń i zanieczyszczeń, które mogłyby ją uszkodzić. Większość dostępnych modeli wyposażona jest w wyłącznik pływakowy, który w sposób automatyczny  odłącza od zasilania urządzenie w momencie gdy poziom wody obniży się do określonego przez użytkowania poziomu. W ten sposób pompa nigdy nie pracuje na sucho, minimalizując w ten sposób zużycie energii oraz ryzyko uszkodzenia. Teleskopowa rura daje pewność optymalnego przepływu bez załamywania przewodu, a bezpieczny zawór regulujący pozwala swobodnie kontrolować ilość przepompowanej wody.

Wybierając odpowiednią pompę do zbiornika wodnego, zwróćmy uwagę na rodzaj studni, w której będzie ona użytkowana oraz na utrzymujący się w niej poziom wody. Do tego celu przeznaczona jest pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa, która doskonale poradzi sobie w studniach kopanych i wierconych. Automatyczne pompy do zbiorników wodnych zwane hydroforami sprawdzą się na znacznych głębokościach powyżej 7 metrów od poziomu ustawienia pompy.